10 Mayıs 2012 Perşembe

Hibe Kredileri Kitabı İndir


Hibe Kredileri Kitabı İndir Hibe ve Kredi Rehberi

Hibe Nedir?


Devlet Teşvik Kredileri

Mükemmel bir fikriniz var veya çok güzel işleyen bir sisteminiz veya bir yatırımınız  var. Bunu projelendirerek hibe krediler programına sunup projenize hibe kredi istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

HİBE KREDİ NASIL ALINIR

Dünyada birçok ülkede kişiler proje üreterek devletten teşvik, geri ödemesiz krediler alırlar. Bu kredi ile yatırımlarını oluşturup firmalarını kurarlar. Türkiye de ise henüz yeni gelişen bu  sistemle, gençler, ev hanımları, zanaatkarlar, düşüncelerini nakite çevirebiliyorlar.

Aslında Hibe kredi alamakoldukça basit fakat bunun yolunu iyi bilmeniz gerekli.Aksi taktirde hibe krediniz sonsuza kadar onaylanmayabilir.Hibe krediler kitabındaki stratejiler ile bugün fikrinize 10.000 TL den 70.000 TL ye kadar geri ödemesiz, ve 10.000 TL den milyarlara kadar geri dönüşümlü krediler almanız mümkün.

İş Kurmak İsteyen Girişimcilere Hibe  Kredi Desteği


Hibe Destekleri 


İş kurmak isteyenlere veya varolan işini büyütmeyi hedefleyen girişimcilere devlet tarafından binlerce TL hibeler, yani geri ödemesiz paralar verilmekte.


Kredi Destekleri


Yatırım yapmak, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere verilen, 5 yıl sonra ödemeye başlayacağınız, “Sıfır Faiz” ve uzun vadelerle ödeyeceğiniz kredilerdir. Bu kredi desteğinde hiç faiz ödemezsiniz.


Hibe Miktarları Ne Kadardır?


Girişimcilere: 10 Bin TL’den 70 Bin TL’ye kadar geri dönüşümsüz verilir.
Kobilere: 150 Bin TL’den Milyonlarca TL’ye kadar geri dönüşümsüz verilir.

 • Sektör yada alan hiç önemli değil. Projeleri nakite çevirmenin vakti geldi artık !  Belki ilk bakışta size zor gibi görünebilir fakat zor değil. Kendi işinizi kurmak için devletten binlerce TL hibe veya fiazsiz, 5 yıl ödemesiz girişimci desteği kredi alabilirsiniz.
Yakın zamanda köylü bir kadının iş kurmak amacıyla devletten 6.000.000 TL hibe kredi aldığını  tv den yada basından okumuşsunuzdur!


İşte En iyi Örnek


“Köylü kadını müthiş projesi. Köyümün erkekleri gurbete gitmesin dedi. Ve 6.000.000 TL geri dönüşümsüz hibe kredisi aldı. Yani ticarete atıldı. Devlet sermaye verdi ve geride istemiyor…”


CİHAN HABER AJANSI (CHA)

Kırşehir ili-Yeşiloba Köyü’ndeki 38 yaşındaki Saliha Batı, sürekli işsizlikten yakınan köy gençlerini kurtarmak amacıyla kolları sıvadı ve 6 milyon TL’lik süt fabrikası yatırımı için geri ödemesiz hibe aldı. Nisan ayında fabrikasının temelini atacak olan Saliha Batı, Hazine Müsteşarlığı’ndan teşvik belgesini aldı ve kuracağı bu fabrikada yoğur,peynir, tereyağı üretecek.
3 çoçuk annesi olan Saliha Batı Kırşehir merkezine bağlı Yeşiloba Köyünde ikamet ediyor. Köyde yaşanan işsizlik ve geçim derdi sebebiyle radikal bir karar aldı, kendi tarlasına 6 milyon TL’lik yatırım yapmaya karar verdi. Köyde yaşayan gençlerin işsizlik sebebiyle gurbete gittiğinden ve bu sebeple köydeki tüm işlerin kadınların üstüne kaldığını söyleyen Saliha Batı, “Eşlerimiz para kazanmak için büyük şehirlere çalışmaya iş aramaya gidiyor. Bu şekilde olunca da köyde hayat tamamen kadınların üzerine kuruluyor. Hem köyümüzdeki kadınların hem de eşlerimizin rahat bir geçim sağlaması, iş bulmaları için kendi tarlama yatırım yapıyorum. Tarlama tesis kuracağım ve içinde süt ve süt ürünleri, hayvancılık, peynir gibi gıda üreteceğim. Bu tesis sayesinde kendi köyümle birlikte çevre köylerden de 150 kadın ve erkek bu tesiste çalışma imkânı bulacak. Eşlerimiz gurbete Gitmeyecek ve köy kadınlarımız da bundan sonraki yaşantılarını rahat rahat yaşayacaklar” dedi.
Köy kadını Saliha Batı’nın maddi sorunlar sebebiyle yıllar önce okuduğu üniversiteyi bırakmak zorunda kaldığı ve bu yaşadığı sıkıntıların köydeki diğer kadınlar tarafından yaşanmaması için böyle bir girişimde bulunduğu öğrenildi. Sabahın erken saatlerinde işe başlayan Saliha Batı, akşama kadar çalışırken traktör üstünde tarlasına gidiyor.
Ahırda bakmış olduğu hayvanlarına yem veren  Batı, köy çeşmesinden evine kovalarla su taşıyor, hayvanlarını yabanda otlatıyor ve akşam evine dönüyor.
Saliha Batı, yatırım yapacağı tarlada şimdiden çalışmalara başladı. Köy gençleri ve kadınları tek umudumuz bu diyor.
Haber ile ilgili linkler:


Hibe kredinin ne olduğunu ve miktarlarını öğrendiniz, Ama Hİbe Krediyi Nasıl Alacağınızı bilmiyorsunuz.
Hibe Kredi almak istiyorum ama Nasıl ?


Hibe Krediler Kitabı Nedir ?
Hibe krediler kitabındaki stratejiler ile sizde devlet teşviği kredilerinden faydalanacak ve artık kendi işinizi kurarak patron siz olacaksınız.
Bu kitap hibe nasıl alınır sorusuna en iyi cevabı veren, fikrinize sermaye bulan ve projenizi hayata geçiren bir rehberdir.

Hibe Nasıl Alınır?Kullanıcı Yorumları

merhaba hasan bey;
böyle bir kitap çıkardğınız için size ne kadar teşekkür etsem az. uzun zamandır yapmak istediğim projeyi gerçekleştirmek artık hayal değil. kitabı aldım okudum, kitaptaki yapılması gerekenleri hemen uygulamaya soktm. biliyomusunuz eğitime kabul edildim. 10 gün sonra başlayacak, eğitim veren hocalarla konuştum bana ümit verdiler bu desteği alabileceğimi sölediler. ben böle desteklerin  olduğunu bilmiyprdum.
Grişimci olarak yaklaşık 30.000 tl alıcam. ve uzun zamandır kurmak istediğim şeye kavuştum. ben sitilist olarak kendim tasarlayıp üretim satıcaktım. hocalar bana işletmeni kurdktan sonr abaşarılı olursan. devletten faizsiz geri dönüşümlü olarak 70.000 tl daha alabileceğimi ve bir mağaza acabileceğimi sölediler…
süper ilgileniyorlar
çok çok çok ama öok teşekkür ederim
Hasan bey ben osmaniyeden fatih uzun zamandır iletişim halindeyiz memleketimde yer fıstığı üretimi yapıyorum, köyümde hayvancılıkta yapmak istiyodum anca sermayem yoktu sayenizde hibe kredi kitabınızla tanıştım. gösterdiğin taktikler sayesinde hibe almak için başvurdumn şuanda eğitim bitmek üzerfe yetkililer fikrimi destekliyorlar. Burada hayvancıılıkı cok önemsiyorlar eğitimim bittiğinde kesin hibeyi alcam. sana çok teşekkür ederim verdiğim para helal hoş olsun. verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim.
Hibe Kredileri ile iş kurmak isteyen kişiler için türkiyede yepyeni bir fırsat var. Geç kalmadan sizde hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
Günümüzde Nasıl Hibe kredi alabilirim ? ve hibe kredi nasıl alınır ? sorusu için son zamanlarda bir sektör oluşmuş adeta. Pekçok danışman geri ödemesiz kredileri almaları için girişimcilere danışmanlık yapıp para kazanıyorlar. Bu danışmanlarda sizin için bir seçenek olabilir.
Alacağınız hibe kredisinden danışmanlık ücreti olarak pay alıyorlar ve ayrıca bu danışmanlara başvuruda bulunduğunuzda size bir kitap satıyorlar ve bu kitap 200 TL’nin altında değil. Bunun yanında alacağınız hibe kredi tutarı üzerinden belirli bir komisyon talep ediliyor. Buda komisyonda alacağınız hibenin boyutuna göre farklılık gösteriyor. 30 Bin TL’lik hibeden yaklaşık 2 Bin TL komisyon istiyorlar..

Biz ise…
Sadece bu hibe krediler e-kitapta herşeyi anlatıyoruz. Üstelik size danışmanlığı da ücretsiz yapıyoruz.


Siz sadece fikrinize ve işinize odaklanın ve takıldığınız herşeyi bize sorun.

Ne Yapmak İstemiyorsunuz ?

 • Geçim sıkıntısı, Gelecek sıkıntısı çekmek istemiyorsunuz.
 • Başkalarının emriyle yaşamak,
 • Başkalarının sizin hakkınızı yemesini istemiyorsunuz.
 • Kimseye bağımlı yaşamak istemiyorsunuz.
 • Başkaları için sabahtan akşama kadar çalışıp asgari ücret almak,

 • Başkalarının kurallarıyla yaşamak istemiyorsunuz.
 • Başkalarının uyarılarını dinlemek,
 • Bu ay maaş alıp alamayacağınızı düşünmek istemiyorsunuz.

Ne Yapmak İstiyorsunuz !

 • Kendi işininz için çalışmak,
 • Kendi kurallarııza göre yaşamak,
 • Kendi kendinizin patronu olmak istiyorsunuz.
 • Çok para kazanmak,
 • Kendi fikirlerinizle yaşamak istiyorsunuz.
 • Başkalarınada iş vermek,
 • İstediklerinizi kolayca yapabilmek istiyor,
 • Ailenizin ve dostlarınızın ihtiyaçlarını rahatça karşılamak istiyorsunuz.
 • İstediğiniz heryere rahat rahat seyehat edebilmek istiyorsunuz.

“Ne Yapmak veya Ne Yapmak İstemediğinizi Siz Daha iyi Biliyorsunuz.”
Devlet artık size krediler konusunda önemli fırsatlar sunuyor. Fikrinize değer verip  milyarlarca, geri dönüşümü olmayan hibe kredileri veriyor. Sizin yapmanız gereken tek şey. Fikrinizi hayata geçirmek.
Bizim işimizde size nasıl yapmanız ve ne yapmanız gerektiğini öğretmek.

 • Ev hanımları, artık sizin fikirlerinize değer veriliyor. Sizlerin o mithiş projelerinizi gerçekleştirmeniz için devlet Hibe kredileri veriyor.
 • Gençler bu sayede artık beyin göçüne uğramayacaklar. Projeniz ve işinizi kurmanız için önemli bir fırsat.
 • Şirket sahipleri daha fazla yatırım yapmak için sizede fırsat.
 • Meslek sahipleri,mesleklerinizi icra edebileceğiniz işletmenizi kurun.

Hibe Krediler Rehberine Sadece 69 TL ödeyerek binlerce lira geri ödemesiz hibeler almanın stratejilerini öğrenebilir ve kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Bu fırsatı kaçırmayın ! Sizde Hayallerinize yol açın…
Hibe Kredileri Kitabı basılı bir yayın değildir. Satın aldığınızda anında bilgisayarınıza indir'ip okuyabileceğiniz bir pdf E-Kitaptır.


Hibe Krediler Kitabını Almanız için Önemli Sebepler
1- Bu kitapta, nasıl sermaye alırız sorusuna en iyi cevabı bulursunuz.
2- Projenize hibeler almanız için en etkili rehberdir.
3-Mutlak başarıya giden stratejileri öğretir.
4-Hibe Krediler Kitabını satın aldığınızda gelecekteki tüm güncellemeler E-posta adresinize gönderilir.
5- En önemlisi de satış sonrası ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.
6-Projeler oluşturmanıza yardım eder.
7-En etkili stratejiler ve yönlendirmeler ile başarılı adımlar atmanız kaçınılmazdır.
8- Projeniz yoksa proje, iş fikri olmayanlara iş fikri verir.
Hayat Değiştiren Kitap
Hibeyi Kimler veriyor
Hibe krediyi Kimler alabiliyor,
Hibe Krediler ile ilgili aramalar
Hangi miktarlarda hibe veya kredi veriliyor,kadın girişimci hibe kredi desteği,kosgeb hibe kredileri,avrupa birliği hibe destekleri,
hibe projeleri,hayvancılık hibe kredileri,hibe programları,kırsal kalkınma hibe,hibe krediler 2011,hibe krediler 2012,hibe krediler kitabı indir,hibe krediler pdf,hibe krediler kitabı indir ile ilgili aramalar
hibe krediler kitabı ücretsiz indir
hibe krediler e kitap
hibe kredi e kitap
hibe krediler nasıl alınır
hibe krediler kitabı pdf indir
hibe kredi nasıl alınır


4 yorum:

 1. Hibe krediye başvurmadan önce hibe kredilerileri kitabını mutlaka incelemeniz kredinizin onaylanmasında büyük fayda sağlar

  YanıtlaSil
 2. Hibe krediler kitabı gerçekten işe yarıyor mu?

  YanıtlaSil
 3. Boşuna danışmanlara para dökmeyin,hibe krediler kitabı bu işi zaten görüyor

  YanıtlaSil
 4. Hibe krediler kitabı ücretsiz indir versionu yok mu?

  YanıtlaSil